Preskočiť na obsah
Domov » O nás

O nás

Vitajte v Tripcar

Na trhu pôsobíme už od roku 2016. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme prenájom 8 a 9-miestnych vozidiel ako aj prenájom dodávok na prepravu tovaru do 3,5 tony . Realizujeme aj nákladnú prepravu tovaru dodávkami do 3,5 t.

Spoločnosť 3P Trade, s.r.o. sídli v Žiline a z toho dôvodu sa pri prenájme 8 a 9-miestnych automobilov a dodávok zameriavame primárne na pôsobenie v žilinskom kraji. Našim cieľom je však maximálna spokojnosť a komplexný servis pre zákazníka, preto ku každému klientovi pristupujeme individuálne s cieľom prispôsobiť sa jeho potrebám a časovým možnostiam najmä pri odozvdávaní a preberaní vozidiel.

Dodávky pre 8 a 9 osôb ako aj nákladné vozidlá z našej ponuky sú zákazníkovi odovzdávané vždy v 100% technickom stave, s plnou nádržou a čisté, aby bol komfort z ich užívania čo najväčší. Samozrejmosťou je havarijné a zákonné poistenie, asistenčné služby v rámci Európskej únie a diaľničná známka platná na území SR.

Veríme, že si z ponuky našich automobilov vyberiete.

Prajeme Vám bezstarostnú jazdu 🙂

Tím Tripcar.sk

Naše výhody

Spoľahlivé autá

Všetky naše autá sú pravidelne kontrolované v autorizovanom servise, čisté a odovzdávané s plnou nádržou

Férový prístup

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a nemáme žiadne skryté poplatky

Nadštandarná výbava

Slovenská a rakúska dialničná známka, poistenia vozidla a asistenčné služby na území EÚ, sezónne prezutie alebo druhý šofér

Čo hovoria zákazníci

“… Dodávka bola v top stave a super výbave, čistá, maximálne pohodlie. Berieme ju aj na ďalšiu dovolenku. …“

MARTINA (prenájom 9-miestnej dodávky)

“… Potrebovali sme prepraviť tovar z Kysúc do Rajca, zavolal som do Tripcaru o 10 doobeda a o 12 sme už vykladali v Rajci 🙂 Expresné vybavenie a maximálna ochota. …“

JURAJ (preprava tovaru)