+421 904 842 581

O nás

Prenájom 8 a 9-miestnych automobilov ako aj prenájom dodávok na prepravu tovaru do 3,5 tony pre našich zákazníkov zabezpečujeme už od roku 2016. Pre našich klientov realizujeme taktiež aj nákladnú prepravu tovarov dodávkami do 3,5 t.

Spoločnosť 3P Trade, s.r.o. sídli v Žiline a z toho dôvodu sa pri prenájme 8 a 9-miestnych automobilov a dodávok zameriavame primárne na pôsobenie v žilinskom kraji. Našim cieľom je však maximálna spokojnosť a komplexný servis pre zákazníka, preto ku každému klientovi pristupujeme individuálne s cieľom prispôsobiť sa jeho potrebám a časovým možnostiam najmä pri odozvdávaní a preberaní vozidiel.

Dodávky pre 8 a 9 osôb ako aj nákladné vozidlá z našej ponuky sú zákazníkovi odovzdávané vždy v 100% technickom stave, s plnou nádržou a čisté, aby bol komfort z ich užívania čo najväčší. Samozrejmosťou je havarijné a zákonné poistenie, asistenčné služby v rámci Európskej únie a diaľničná známka platná na území SR.
Veríme, že si z ponuky našich automobilov vyberiete.
Prajeme Vám bezstarostnú jazdu 🙂
Tím Tripcar.sk

Férové ceny

Spokojní klienti

Spoľahlivé autá

Naše výhody

Všetky naše autá sú pravidelne kontrolované v autorizovanom servise, čisté a odovzdávané s plnou nádržou

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a nemáme žiadne skryté poplatky

Okrem slovenskej dialničnej známky, poistenia vozidla a asistenčných služieb na území EÚ máte grátis aj sezónne prezutie, snehové reťaze, detskú autosedačku alebo druhého šoféra

Čo hovoria zákazníci

Potrebovali sme prepraviť tovar z Kysúc do Rajca, zavolal som do Tripcaru o 10 doobeda a o 12 sme už vykladali v Rajci 🙂 Expresné vybavenie a maximálna ochota.
Juraj
preprava tovaru
Dodávka bola v top stave a super výbave, čistá, maximálne pohodlie. Berieme ju aj na ďalšiu dovolenku.
M
prenájom 9-miestnej dodávky