Preskočiť na obsah
Home » O nás

O nás

Vitajte v Tripcar

Na trhu pôsobíme už od roku 2016. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme prenájom 8 a 9-miestnych vozidiel. Realizujeme aj nákladnú prepravu tovaru dodávkami do 3,5 t.

Spoločnosť 3P Trade, s.r.o. sídli v Žiline a z toho dôvodu sa pri prenájme 8 a 9-miestnych automobilov a dodávok zameriavame primárne na pôsobenie v žilinskom kraji. 8 a 9-miestne auto si však môžete prenajať aj v Bratislave. Našim cieľom je maximálna spokojnosť a komplexný servis pre zákazníka, preto ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Vieme sa prispôsobiť vašim potrebám a časovým možnostiam, najmä pri odozvdávaní a preberaní vozidiel.

Dodávky pre 8 a 9 osôb sú zákazníkovi odovzdávané vždy v 100% technickom stave, s plnou nádržou a čisté, aby bol komfort z ich užívania čo najväčší. Samozrejmosťou je havarijné a zákonné poistenie, asistenčné služby v rámci Európskej únie a diaľničná známka platná na území SR a Rakúska.

Veríme, že si z ponuky našich automobilov vyberiete.

Cestujte – peniaze zarobíte, svoj čas nie. Prajeme Vám bezstarostnú jazdu 🙂

Tím Tripcar.sk

Čo hovoria zákazníci

Perfektná spolupráca.
Milan Daňo
Už viackrát sme šli požičaným autom od Tripcar a vždy sme boli spokojní, čistý a veľký interiér, keď potrebujeme ísť viacerí na dlhšie vzdialenosti, je to určite super riešenie, odporúčam.
Alexandra Gloserová
Už viac krát som mal požičané auto. Vždy som bol nadmieru spokojný, skvelá komunikácia, flexibilita, nikdy žiadne komplikácie.
Martin Noga
Požičaná Toyota Proace Verso, super auto. Cesta zo Žiliny do Prahy a naspäť, nebol vôbec žiaden problém s vyzdvihnutím, ani s odovzdaním auta.
Branislav Šimášek
Požičiavame si auto od Tripcar-u pravidelne. Vždy bola spokojnosť auto v poriadku, ochotná komunikácia a flexibilita. Môžem len odporučiť.
Filip Višňovský
Potrebovali sme ist na lyzovacku do Rakuska a nebol problem z tejto firmy si pozicat aj rano o 6.00 hod - vysli nam v ustrety auto Toyota, ciste, velky kufor, bonusom bola rocna rakuska dialnicna v cene. SUPER!
Miroslav Blasko
Potrebovali sme prepraviť tovar z Kysúc do Rajca, zavolal som do Tripcaru o 10 doobeda a o 12 sme už vykladali v Rajci 🙂 Expresné vybavenie a maximálna ochota.
Juraj Lednický
Čiste auto, uplne nové, dobrá komunikácia, flexibilita pri odovzdaní
Pavla Zemkova

Naše výhody

Spoľahlivé autá

Všetky naše autá sú pravidelne kontrolované v autorizovanom servise, čisté a odovzdávané s plnou nádržou

Férový prístup

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a nemáme žiadne skryté poplatky

Nadštandarná výbava

Slovenská a rakúska dialničná známka, poistenia vozidla a asistenčné služby na území EÚ, sezónne prezutie alebo druhý šofér